Kontakty

Gymnázium, Písek, Komenského 89

identifikátor zařizení ( IZO ): 108 054 071
IČ: 60869020
DIČ: CZ 60869020
bankovní spojení: ČSOB č.ú. 189591755 / 0300
pravní forma školy: příspěvková organizace
adresa školy: Komenského 89, 397 01 Písek
telefon: (+420) 382 214 913, (+420) 382 211 284
fax: (+420) 382 219 320
Podatelna:     Pondělí - pátek     7:30 hod. - 15:30 hod.
e-mail: info@gymna-pi.cz
www stránky: www.gymna-pi.cz
ID datové schránky: jkekafb


 

Vedení Gymnázia:

ředitel: Mgr. Petr Pícha
zástupce: Mgr. Michal Drnec
zástupce: Mgr. Romana Slabová
hospodář: Andrea Šmidmajerová 
sekretariát: Zdeňka Šimečková , Pavla Kárová 
výchovné poradenství: Mgr. Michal Drnec ,Mgr. Stanislav Trávníček
MŠP-metodik školní prevence: Mgr. Andrea Hroudová

 


 



zřizovatel: Jihočeský kraj, U Zimního Stadionu 1952/2, České Budějovice www.kraj-jihocesky.cz


Text 2: 
Příjmení, jméno linka funkce e - mail
Bělová Olga
129 učitel ANJ belova.olga@gymna-pi.cz
Bičovský David 125
školník
bicovsky.david@gymna-pi.cz
Blaha Luděk 108 učitel INF blaha.ludek@gymna-pi.cz
Brocal David 128 učitel FRJ/ZEM brocal.david@gymna-pi.cz
Brousilová Jitka 137 učitel MAT/CHE brousilova.jitka@gymna-pi.cz
Brůžková Eva 107 učitel ČJL/EVH bruzkova.eva@gymna-pi.cz
Buzková Lenka 143 učitel DEJ/ZSV/OBV buzkova.lenka@gymna-pi.cz
Cenek Jakub 117 učitel ZSV/DEJ cenek.jakub@gymna-pi.cz
Drnec Michal 111 zástupce ředitele drnec.michal@gymna-pi.cz
Fojtíková Jarmila 107 učitel ANJ fojtikova.jarmila@gymna-pi.cz
Gogelová Lenka 128 učitel ANJ gogelova.lenka@gymna-pi.cz
Homola Rostislav 107 učitel VKZ homola.rostislav@gymna-pi.cz
Hroudová Andrea 122 učitel BIO hroudova.andrea@gymna-pi.cz
Janda Libor 132 učitel ZEM/TEV janda.libor@gymna-pi.cz
Janoušková Pavla 135 učitel ČJL/NEJ janouskova.pavla@gymna-pi.cz
Kadeřábková Jana 108 učitel MAT/EVH kaderabkova.jana@gymna-pi.cz
Kadlecová Eva 137 učitel MAT/FYZ/DeK kadlecova.eva@gymna-pi.cz
Kaláb Ondřej
129 učitel ANJ
kalab.ondrej@gymna-pi.cz
Kárová Pavla 104 ekonomka karova.pavla@gymna-pi.cz
Kellnerová Eliška
118
učitel FRJ
kellnerova.eliska@gymna-pi.cz
Kochová Olga 107 učitel LAT kochova.olga@gymna-pi.cz
Kouřimská Vlasta 135 učitel ČJL/NEJ kourimska.vlasta@gymna-pi.cz
Kothánková Alena 118 učitel ČJL/FRJ kothankova.alena@gymna-pi.cz
Kováříková Daniela 137 učitel MAT/FYZ kovarikova.daniela@gymna-pi.cz
Krejčová Jana 107,121 učitel CHE krejcova.jana@gyma-pi.cz
Krhutová Hana 122 učitel BIO krhutova.hana@gymna-pi.cz
Kučera Petr 128 učitel ANJ kucera.petr@gymna-pi.cz
Kudrnová Lenka 107 učitel ČJL/EVV/VKZ kudrnova.lenka@gymna-pi.cz
Kuntová Radka 137 učitel MAT kuntova.radka@gymna-pi.cz
Loiseau Aurore 118 učitel FRJ loiseau.aurore@gymna-pi.cz
Lukášová Alena 122 učitel BIO/INF lukasova.alena@gymna-pi.cz
Marešová Pavla 135 učitel ČJL/NEJ maresova.pavla@gymna-pi.cz
Mašková Vladimíra  107 učitel ANJ maskova.vladimira@gymna-pi.cz
Měšťanová Irena 107 učitel EVV mestanova.irena@gymna-pi.cz
Myslivcová Hana 107,109
učitel FYZ myslivcova.hana@gymna-pi.cz
Novodvorská Ivana 107,131 učitel BIO/TEV novodvorska.ivana@gymna-pi.cz
Paulerová Eva 129 ucitel ANJ paulerova.eva@gymna-pi.cz
Pechoušková Jarmila 107 učitel ZSV/DEJ pechouskova.jarmila@gymna-pi.cz
Pícha Petr 105 ředitel picha.petr@gymna-pi.cz
Procházková Olga 107
učitel DEG
prochazkova.olga@gymna-pi.cz
Rothbauerová Tereza 129
učitel ANJ
rothbauerova.tereza@gymna-pi.cz
Slabová Romana 106 zástupce ředitele slabova.romana@gymna-pi.cz
Sorlin Marie-France
118 učitel FRJ
sorlin.marie@gymna-pi.cz
Soukupová Lucía 107 učitel ŠPJ soukupova.lucia@gymna-pi.cz
Stehlík Martin 108 učitel MAT/INF stehlik.martin@gymna-pi.cz
Šebelle Luděk 125
údržbář sebelle.ludek@gymna-pi.cz
Šebellová Daniela 136 učitel ČJL/NEJ sebellova.daniela@gymna-pi.cz
Šimečková Zdeňka 101 sekretářka simeckova.zdenka@gymna-pi.cz
Šmidmajerová Andrea 103 ekonomka smidmajerová.andrea@gymna-pi.cz
Štěpánová Vladimíra 131 učitel TEV stepanova.vladimira@gymna-pi.cz
Tarabová Marcela 136 učitel ČJL/NEJ tarabova.marcela@gymna-pi.cz
Trávníček Stanislav 132 učitel TEV travnicek.stanislav@gymna-pi.cz
Tritová Hana 137 učitel FYZ/MAT
tritova.hana@gymna-pi.cz
Tyle Jana 109 učitel FYZ/MAT tyle.jana@gymna-pi.cz
Tyle Marek 109 učitel FYZ/MAT tyle.marek@gymna-pi.cz
Valenta Ladislav 107,117 učitel ZEM/TEV valenta.ladislav@gymna-pi.cz
Vankátová Jarmila 107,143 učitel ČJL/ZSV vankatova.jarmila@gymna-pi.cz
Váňa Karel 110 správce IT  vana.karel@gymna-pi.cz
Vlášková Vladana 136 učitel ČJL/NEJ vlaskova.vladana@gymna-pi.cz
Volfová Silvie 128 učitel ANJ volfova.silvie@gymna-pi.cz
Vondrušková Jana 143 učitel BIO/ZEM vondruskova.jana@gymna-pi.cz
AULA  138    
BUFET 126    
KNIHOVNA 134    
POSILOVNA 133