Hlavní záložky

Po Út St Čt So Ne
25
26
27
28
1
2
3
 
 
 
 
Okresní kolo chemické olympiády
01.03.2019 - 08:00 - 13:30
 
 
 
4
5
6
7
8
9
10
 
 
 
 
 
 
 
11
12
13
14
15
16
17
Přednáška "FAIR TRADE"
11.03.2019 - 09:00 - 10:45
 
Přednáška "KYBERŠIKANA"
12.03.2019 - 08:00 - 09:45
 
Exkurze třídy 2.B - Praha (Vyšehrad, Muzeum smyslů, divadlo)
12.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
 
 
Vzdělávací pořad - "Nicholas Winton - Síla lidskosti"
15.03.2019 - 08:15 - 10:00
 
Exkurze třídy 1.B - Temelín
15.03.2019 - 09:00 - 12:45
 
 
 
18
19
20
21
22
23
24
Krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce - České Budějovice
18.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
FAKE SCAPE - přednáška
18.03.2019 - 12:00 - 15:15
 
Krajské kolo matematické olympiády - České Budějovice
19.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
Den Frankofonie - Tábor
19.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
Okresní kolo soutěže v recitaci
19.03.2019 - 08:00 - 13:30
 
Divadelní představení "Malý princ" (Divadlo F. Šrámka)
19.03.2019 - 10:00 - 11:45
 
Krajské kolo zeměpisné olympiády - České Budějovice
20.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
Krajské kolo chemické olympiády - České Budějovice
21.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
Zkoušky z anglického jazyka - CAE, FCE 22.03.2019 - 09:00 - 23.03.2019 - 15:00
 
 
Krajské kolo dějepisné olympiády - České Budějovice
22.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
Matematický klokan
22.03.2019 - 08:00 - 09:45
 
Soutěž Matematický náboj - Praha
22.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
Přednáška - Evropský parlament, jeho struktura, fungování, složení
22.03.2019 - 12:00 - 13:30
 
 
25
26
27
28
29
30
31
Astronomická olympiáda - školní kolo
25.03.2019 - 08:00 - 13:30
 
Krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce (kategorie II.B) - České Budějovice
25.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
Srdíčkový den
25.03.2019 - 08:00 - 13:30
 
Krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce (kategorie III.A) - České Budějovice
26.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
Krajské kolo dějepisné olympiády - České Budějovice
27.03.2019 - 08:00 - 16:15
 
Přednáška - "Bohumil Hrabal a jeho literární tvorba" (p. Drholec)
28.03.2019 - 10:00 - 10:45
 
Exkurze třídy 1.A - Temelín
29.03.2019 - 08:00 - 12:45