Citronáda pro Athelas

Naše citronáda vydělává na dobré účely!

Dne 9.5. 2024 na naší škole proběhla charitativní akce „Citronáda“ na pomoc hospice Athelas, který se stará o těžce a nevyléčitelně nemocné osoby.

Ráno jsme se sešli v sedm hodin, abychom vše přichystali na půl osmou, kdy začínají chodit první studenti. Kromě samotné citronády jsme také prodávali citronové sušenky, které sklidily velký úspěch a byly brzy vyprodány. Škoda, že jich nebylo více. Atmosféra během dne byla úžasná. Přispěl k tomu skvělý hudební doprovod. Každou přestávku se rozezněl ve spojovací chodbě budov. Studenti i učitelé přicházeli, aby podpořili dobrou věc, prohodili s námi pár slov a ochutnali osvěžující nápoj. Akce končila kolem dvanácté hodiny vyprodáním zbylé citronády a následným úklidem.

Celkový výtěžek z této akce činí krásných 6000 Kč. Velké poděkování patří všem, kteří se rozhodli jakoukoli měrou přispět, ale i také každému jednomu dobrovolníkovi, jenž se zapojil a pomohl s organizací.

Už se těšíme na další podobné aktivity! A určitě zase za rok u skvělé citronády, která se stává dobrou tradicí. A proč ne?

Jan Kudrna 6.O