Dodávka stolních PC do učebny výpočetní techniky.

Vedení Gymnázia Písek dnešním dnem vyhlašuje veřejnou zakázku na dodávku stolních PC a monitorů do učebny výpočetní techniky.
Bližší informace o předmětu této zákazky jsou uvedeny ve výzvě k podání nabídky, která je, spolu s technickou specifikací požadovaného vybavení, zveřejněna v přiložených souborech.
Stav: 
Ukončené

Klimatizování jazykových učeben.

Vedení Gymnázia Písek dnešním dnem vyhlašuje výběrové řízení na veřejnou zakázku na dodávku a instalaci klimatizace a vzduchotechniky do jazykových učeben a kabinetů AJ ve 3. patře budovy B gymnázia s názvem "Klimatizování jazykových učeben Gymnázia Písek".
Bližší informace o předmětu této zakázky jsou uvedeny ve výzvě k podání nabídek, která je spolu se svými potřebnými přílohami a projektovou dokumentací zveřejněna v přiložených souborech.  
Stav: 
Ukončené

Výroba a repasování dveří ve 3. a 4. NP

Z důvodu chystané rekonstrukce a modernizace stávajících chodeb 3. a 4. nadzemního patra vypisuje Gymnázium Písek výběrové řízení na výrobu nových a repasování stávajících dveří na těchto chodbách.
Podrobnější informace týkající se předmětu zakázky jsou součástí výzvy k podání nabídek. 
Stav: 
Ukončené

Zakázková výroba nábytku do chodeb 3. a 4. NP Gymnázia Písek

Z důvodu nadcházející rekonstrukce chodeb 3. a 4. nadzemního patra budovy A Gymnázia Písek vyhlašuje vedení školy výběrové řízení na vybavení těchto prostorů novým nábytekm. Podrobnější informace týkající se předmětu zakázky jsou uvedeny ve výzvě k podání nabídek, která je spolu se specifikací požadovaného nábytku zveřejněna v přiložených souborech.
Stav: 
Ukončené