GP Times školní časopis

GP Times ve školním roce 2021/22

Ve školním roce 2021/22 pokračovalo vydávání školního časopisu, který je zcela v režii studentů. Redakce začala procházet výraznou generační obněnou, která se bohužel podepsala i na nižším počtu vydaných čísel. Šéfredaktorem byl zpočátku "otec zakladatel" Matthieu Morin (8.O), který ve druhém pololetí předal pomyslné žezlo Lukáši Jančovi (2.O).

PřílohaVelikost
Březnové číslo7.31 MB
Dubnové číslo5.52 MB
Červnové číslo6.1 MB

GP Times ve školním roce 2020/21

Ve školním roce 2020/21 byl založen nový školní časopis, který je kompletně spravován studenty školy. Šéfredaktorem byl v tomto školním roce Matthieu Morin (7.O). GP Times se věnuje celé řadě témat od volnočasových po závažná, působí v nich více než 10 redaktorů z vyššího i nižšího stupně gymnázia, se svými čtenáři komunikují i pomocí Instagramu. V průběhu distanční výuky časopis ze zřejmých důvodů nevycházel, ale několik článků se podařilo vydat online.

PřílohaVelikost
Říjnové číslo13.09 MB
Květnové číslo15.31 MB
Červnové číslo15.98 MB

Školní časopis spravovaný studenty

GP Times vznikl v roce 2020 s nápadem zlepšit informovanost o školním dění a zároveň přinášet projektové zkušenosti uchazečům. Je to skupina pracovitých a angažovaných lidí, kteří se dohromady učí, jak pracovat společně na něčem velkém.
Kvůli lockdownu se bohužel stihlo udělat jen jedno vydání, avšak několik článků vyšlo online.

Tým tvoří: