Obecné

Gymnázium, Písek, Komenského 89

identifikátor zařizení ( IZO ): 108 054 071
IČ: 60869020
DIČ: CZ 60869020
bankovní spojení: ČSOB č.ú. 189591755 / 0300
pravní forma školy: příspěvková organizace
adresa školy: Komenského 89, 397 01 Písek
telefon: (+420) 382 214 913, (+420) 382 211 284
fax: (+420) 382 219 320
Podatelna:     Pondělí - pátek     7:30 hod. - 15:30 hod.
e-mail: info@gymna-pi.cz
www stránky: www.gymna-pi.cz
ID datové schránky: jkekafb
 
zřizovatel: Jihočeský kraj, U Zimního Stadionu 1952/2, České Budějovice www.kraj-jihocesky.cz

Vedení

Ředitel   Mgr. Petr Pícha
picha.petr@gymna-pi.cz
tel. +420 382 214 913 / 105
tel. +420 739 030 838
Zástupce + výchovný poradce   Mgr. Michal Drnec
drnec.michal@gymna-pi.cz
tel. +420 382 214 913 / 111
Zástupce   Mgr. Romana Slabová
slabova.romana@gymna-pi.cz
tel. +420 382 214 913 / 106
Ekonomka   Bc. Andrea Šmidmajerová
smidmajerova.andrea@gymna-pi.cz
tel. +420 382 214 913 / 103
tel. +420 739 030 842
Účetní   Pavla Kárová
tel. +420 382 214 913 / 104
karova.pavla@gymna-pi.cz
 
Sekretariát   Zdeňka Šimečková
tel. +420 382 214 913 / 101
simeckova.zdenka@gymna-pi.cz
 
Výchovný poradce   Mgr. Stanislav Trávníček
tel. +420 382 214 913 / 132
travnicek.stanislav@gymna-pi.cz
 
Metodik školní prevence   Mgr.  Andrea Hroudová
tel. +420 382 214 913 / 122
hroudova.andrea@gymna-pi.cz
 

Učitelé

Telefon: (+420) 382 214 913 + provolba xxx (po ohlášení automatu)
Jméno E-mail Provolba
Mgr. Bělová Olga belova.olga@gymna-pi.cz 129
Mgr. Bicanová Lenka bicanova.lenka@gymna-pi.cz 137
Ing. Blaha Luděk blaha.ludek@gymna-pi.cz 108
Mgr. Brousilová Jitka brousilova.jitka@gymna-pi.cz 137
Mgr. Brůžková Eva bruzkova.eva@gymna-pi.cz 107
Mgr. Buzková Lenka buzkova.lenka@gymna-pi.cz 143
Mgr. Cenek Jakub cenek.jakub@gymna-pi.cz 117
Mgr. Drnec Michal drnec.michal@gymna-pi.cz 111
Mgr. Fojtíková Jarmila fojtikova.jarmila@gymna-pi.cz 107
DiS. Guillotová Camille guillotova.camille@gymna-pi.cz  
Gogelová Lenka gogelova.lenka@gymna-pi.cz 128
Homola Rostislav homola.rostislav@gymna-pi.cz 107
Mgr. Hroudová Andrea hroudova.andrea@gymna-pi.cz 122
Mgr. Janda Libor janda.libor@gymna-pi.cz 132
Mgr. Janoušková Pavla janouskova.pavla@gymna-pi.cz 135
Mgr. Kadeřábková Jana kaderabkova.jana@gymna-pi.cz 107
Ing. Kadlecová Eva kadlecova.eva@gymna-pi.cz 137
Mgr. Kaláb Ondřej kalab.ondrej@gymna-pi.cz 129
Mgr. Kochová Olga kochova.olga@gymna-pi.cz 107
Mgr. Kothánková Alena kothankova.alena@gymna-pi.cz 118
Mgr. Kouřimská Vlasta kourimska.vlasta@gymna-pi.cz 135
Ing. Krejčová Jana krejcova.jana@gymna-pi.cz 121
Mgr. Krhutová Hana krhutova.hana@gymna-pi.cz 122
Mgr. Kučera Petr kucera.petr@gymna-pi.cz 128
Mgr. Kudrnová Lenka kudrnova.lenka@gymna-pi.cz 107
PaedDr. Kuntová Radka kuntova.radka@gymna-pi.cz 137
Loiseau Aurore loiseau.aurora@gymna-pi.cz 118
Mgr. Lukášová Alena lukasova.alena@gymna-pi.cz 122
Mgr. Marešová Pavla maresova.pavla@gymna-pi.cz 135
Mgr. Mašková Vladimíra maskova.vladimira@gymna-pi.cz 107
Mgr. Měšťanová Irena mestanova.irena@gymna-pi.cz 107
Ing. Novodvorská Ivana novodvorska.ivana@gymna-pi.cz 107
Mgr. Paulerová Eva paulerova.eva@gymna-pi.cz 129
PhDr. Pechoušková Jarmila pechouskova.jarmila@gymna-pi.cz 107
Mgr. Pícha Petr picha.petr@gymna-pi.cz 105
Mgr. Procházková Olga prochazkova.olga@gymna-pi.cz 107
Mgr. Rothbauerová Tereza rothbauerova.tereza@gymna-pi.cz 129
Simotová Anna simotova.anna@gymna-pi.cz  
Mgr. Slabová Romana slabova.romana@gymna-pi.cz 106
Sorlin Marie-France sorlin.marie@gymna-pi.cz 118
Soukupová Lucia soukupova.lucia@gymna-pi.cz 107
Mgr. Stehlík Martin stehlik.martin@gymna-pi.cz 143
Mgr. Šebellová Daniela sebellova.daniela@gymna-pi.cz 136
Mgr. Šebková Kristýna sebkova.kristyna@gymna-pi.cz 131
Mgr. Štěpánová Vladimíra stepanova.vladimira@gymna-pi.cz 131
Mgr. Tarabová Marcela tarabova.marcela@gymna-pi.cz 136
Mgr. Trávníček Stanislav travnicek.stanislav@gymna-pi.cz 132
Mgr. Tritová Hana tritova.hana@gymna-pi.cz 137
Mgr. Tyle Jana tyle.jana@gymna-pi.cz 109
Mgr. Tyle Marek tyle.marek@gymna-pi.cz 109
Mgr. Valenta Ladislav valenta.ladislav@gymna-pi.cz 107
Vankátová Jarmila vankatova.jarmila@gymna-pi.cz 107
Vlášková Vladana vlaskova.vladana@gymna-pi.cz 136
Mgr. Volfová Silvie volfova.silvie@gymna-pi.cz 128
Mgr. Vondrušková Jana bicanova.jana@gymna-pi.cz 143