Fialový den uzavřel spolupráci s programem Nevypusť duši

Poslední pátek školního roku jsme na naší škole uspořádali Fialový den, kterým jsme symbolicky zakončili roční spolupráci s organizací Nevypusť duši. Během celého roku jsme se prostřednictvím workshopů, vzdělávacích aktivit a společných setkání věnovali tématům duševního zdraví, wellbeingu a vytváření bezpečného školního prostředí.

Fialový den byl příležitostí ohlédnout se za vším, co jsme se společně naučili a co se nám podařilo ve škole nastavit. Přestože naše oficiální spolupráce s programem končí, témata duševního zdraví nás rozhodně bude provázet dál.

Během roku vznikla pracovní skupina pedagogů, která chce na započaté práci dále navazovat. Budeme pokračovat v rozvíjení aktivit podporujících wellbeing žáků i zaměstnanců školy, zavádět nové nápady a dále vylepšovat to, co se již osvědčilo.

Děkujeme všem, kteří se do programu během roku zapojili. Věříme, že vše, co jsme si odnesli, bude naši školu provázet i v dalších letech.

Fotografie z Fialového dne najdete pod článkem. Video z celé akce připravujeme.

Fialové rozloučení
Fialové rozloučení
Fialové rozloučení
Fialové rozloučení
Fialové rozloučení
Fialové rozloučení
Fialové rozloučení
Fialové rozloučení
Fialové rozloučení
Fialové rozloučení
Fialové rozloučení