Závody dračích lodí

V pátek 12.5. se konaly závody dračích lodí, na kterých naše škola nemohla chybět. Nejenže jsme tradičními účastníky již dlouhá léta, ale po devíti umístěných na nejvyšší příčce na stupni vítězů jsme byli považováni za jednoho z favoritů. Posádka Gymnázia Písek prošla po roce mnoha změnami, ale i tak bylo naše družstvo plné mladých a nadějných sportovců, nejen kanoistů, ale i reprezentantů v různých odvětví sportu. První dvě rozjížďky jsme jasně vyhráli a tak nás tedy po poledni čekala finálová jízda proti „Lesárně“. Tu poslední a nejdůležitější jízdu jsme ovšem tentokrát nezvládli a obsadili hořké druhé místo. Vítězům gratulujeme a našim žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Posádka Gymnázia Písek: Evelína Bočková 6.O, Sofie Vachtová 7.O, Linda Kropáčková 7.O, Sandra Glücková 3.A, Anna Kuchtíková 3.F, Emma Zelenková 1.A, Anna Kocová 1.A, Sára Nosková 5.O, Tereza Šejnohová 2.A, Václav Jarolím 3.B, František Vituj 2.A, Stanislav Dědič 6.F, Vít Kudweis 2.B, Jan Novotný 2.B, František Suchánek 2.B, Jakub Šimonek 2.B, Jiří Bezděkovský 5.F, Antonín Beníšek 5.F a kapitán celého týmu Matěj Hnyk 4.F