Podpůrně-edukační skupina pro žáky

-- PLNĚ OBSAZENO --

Od 16. února opět připravuji možnost pravidelně se setkávat na podpůrně-edukačních skupinách. Skupina je určena těm, kteří se potýkají ať už s diagnostikovanými či nediagnostikovanými potížemi s úzkostí či se jen chtějí lépe naučit zvládat stres. Také je vhodná pro žáky, kteří trpí vtíravými myšlenkami, napětím, mají strach navazovat kontakty s vrstevníky nebo mluvit na veřejnosti (např. před třídou).

K čemu může být podpůrná skupina dobrá:

PřílohaVelikost
individualni_informovany_souhlas.pdf180.65 KB

Kontakty pro rodiče

Pokud máte pocit, že váš syn či vaše dcera potřebují pomoc (změny nálad, vysoká plačtivost, známky sebepoškozování, depresivita, vysoká úzkostnost, náhlé zhoršení prospěchu ve škole, nechutenství, nespavost,...) není na místě tyto signály ignorovat a otálet. S dítětem si můžete samozřejmě popovídat sami, pokud ovšem potřebujete situaci nejprve prokonzultovat, neváhejte se na mě obrátit. Čím dříve se začnou možné problémy řešit, tím lépe.
Níže uvádím další místa, kde by vám mohli případně pomoci:

PřílohaVelikost
Kontakty pro rodiče146.49 KB

Školní Instagram

Žáci mě mohou kontaktovat přes e-mail, Komens, osobně či přes nový školní Instagram: psycholog.na.gymplu
Instagram slouží jako online nástěnka, kam umisťuji různé zajímavosti z oblasti psychologie, tipy a novinky. Žáci mě tam mohou přes soukromou zprávu oslovit a domluvit si schůzku.

QR kod s odkazem na Instagram najdete v příloze.

 

PřílohaVelikost
QR kód152.82 KB

Kde mě najdete?

První patro budovy A, vstup po levé straně v průjezdu z Komenského ulice, zvonek: Školní psycholog (viz obrázek).

PřílohaVelikost
Kde mě najdete715.76 KB

Školní psycholožka

Vážení rodiče, milí žáci,

jmenuji se Mgr. Kristýna Míková a od září 2022 působím na škole jako školní psycholožka. Školní psycholog je nezávislým odborníkem, který poskytuje poradenské, konzultační, diagnostické, metodické a informační služby žákům, jejich rodičům a pedagogům dle vyhlášky č. 72/2005 Sb. Při práci se řídí etickými normami své profese a je vázán mlčenlivostí. Individuální systematická práce školního psychologa s dítětem je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

PřílohaVelikost
individualni_informovany_souhlas.docx728.09 KB